Ubezpieczenia zdrowotne

Oferujemy indywidualne i grupowe ubezpieczenia zdrowotne, dzięki któremu zmniejsza się czas oczekiwania na świadczenia zdrowotne. 

Współpracujemy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi.

SALTUS Ubezpieczenia oferuje dwa indywidualne ubezpieczenia zdrowotne oraz grupowe ubezpieczenie. Pakiety medyczne Saltus zapewniają możliwość wykonania określonych badań oraz zapewniają dostęp do praktycznie nielimitowanej ilości zabiegów. Pakiety medyczne Saltus pozwalają pacjentom na prywatne wykonywanie zabiegów. Co jasne, wykaz refundowanych świadczeń zależy przede wszystkim od wybranego wariantu. 

 

Towarzystwo Ubezpieczeń Zdrowie SA działa na polskim rynku zdrowia od ponad 11 lat i jest jedynym towarzystwem ubezpieczeń specjalizującym się w opiece zdrowotnej dla pracowników firm. W ramach swojej oferty firma ubezpiecza już ponad 170 tysięcy osób, które mogą korzystać z placówek medycznych w 650 miejscowościach w całym kraju. Realizując swoją misję, dba o zdrowie i czas Ubezpieczonych, gwarantując najkrótsze terminy dostępności do lekarzy specjalistów, a także umożliwia swobodny wybór placówki medycznej i lekarza prowadzącego. Zapewnia swoim klientom nowoczesne narzędzia komunikacji, ułatwiając kontakt z lekarzem bezpośrednio lub w formie telekonsultacji. TU Zdrowie oferuje autorskie pakiety ubezpieczeń i programy zdrowotne, medycynę pracy, diagnostykę medyczną i opiekę szpitalną. O wysokiej jakości świadczonych usług świadczy fakt, że 98% klientów przedłuża współpracę z TU Zdrowie.

Z Firmą Karczewski zyskasz najlepsze warunki ubezpieczeń!

NASI PARTNERZY